Medikamentu informācijas centrs piedāvā iegādāties dažādus izdevumus veselības aprūpes nozares speciālistiem.

 

Antons Skutelis. Uztura bagātinātāji Latvijas aptiekās

Pieejams grāmatnīcās un Medikamentu informācijas centrā, cena  - 7 EUR.
 
 
Kompensējamo zāļu saraksts
 
 
Kompensējamo zāļu saraksts ir regulārs izdevums, kurā apkopota informācija par Latvijā spēkā esošo Kompensējamo zāļu sarakstu. Iznāk divas reizes gadā.
 
Cena – 8 EUR.
 
 
 
D.Pakalns. Zāļu tējas
 
Grāmatā galvenā uzmanība pievērsta visplašākajam augu izmantošanas aspektam mājas apstākļos – zāļu tējām, gan to medicīniskai izmantošanai, gan lietošanai uzturā un higiēnā. 12 nodaļās plašai auditorijai saprotamā valodā, sadalot zāļu tējas pa cilvēka organisma orgānu grupām, aplūkota racionāla drogu lietošana biežāk sastopamo slimību gadījumos. Grāmatā pārskatīta augu izmantošana zāļu tējās kopumā, kā arī šo tēju nozīme slimību ārstēšanā vai profilaksē. Grāmatā izklāstīti jaunākie un būtiskākie zinātniski praktiskie jautājumi par ārstniecības augu drogām. Tā paredzēta visu specialitāšu ārstu, farmaceitu un pārējo medicīnas darbinieku ikdienas darbam, kā arī medicīnas un farmācijas studentiem. Izdevums var būt arī rokasgrāmata visiem, kas ikdienā rūpējas par savu veselību.
 
Cena - 5,50 EUR
 
J.Leja. Pacients un veselības kontroles testi
 
Grāmatā konspektīvi un vienkārši apkopoti padomi, kā pareizi veikt veselības kontroles testus, ko pacientam darīt, ja tests ir pozitīvs un kā skaidrojami dažādi analīžu rezultāti.
 
Cena - 3,00 EUR
 
J.Leja. Veselības kontroles testi aptiekā
 
Veselības kontroles un profilakses jomā ievērojami pieaugusi aptieku loma. Šodien aptiekā cilvēks ne vien iegādājas medikamentus, bet arī veic veselības kontroles testus vai nopērk visu vajadzīgo testa veikšanai mājas apstākļos. Te viņš saņem arī padomu un savām iespējām un vajadzībām atbilstošu ārstniecības līdzekli. Tāpēc šī grāmata būs labs palīgs farmaceitiem veselības kontroles testu veikšanā un pacientu konsultēšanā par šiem jautājumiem.
 
Cena - 1,30 EUR
 
Narkotisko un psihotropo vielu uzskaites žurnāls aptiekām
Cena – EUR 4,50
MIC klientiem – EUR 4,00*
 
Narkotisko un psihotropo vielu uzskaites žurnāls ārstniecības iestādēm
Cena - 4,00 EUR
MIC klientiem - 3,10 EUR*
 
Neatbilstoši noformēto recepšu uzskaites žurnāls aptiekām
Cena - 2,10 EUR
MIC klientiem -1, 40 EUR*
 
Amata apraksts farmaceitiskās darbības uzņēmumā
Cena - 3,40 EUR
MIC klientiem -2, 60 EUR*

Aicinām grāmatu autorus uz sadarbību!

 

* MIC klienti - līgumslēdzēji, kas abonē MIC informatīvos pakalpojumus