Viss par farmāciju Latvijā un pasaulē – farmācijas ziņu portālā www.farmacija-mic.lv


Kopš 2003.gada darbojas Medikamentu informācijas centra izveidotais un vadītais Latvijā vienīgais farmācijas ziņu portāls nozares profesionāļiem - www.farmacija-mic.lv .

Šis portāls ir pirmais interneta medijs, kurā apkopota plaša mēroga informācija par farmaceitiskās darbības uzņēmumiem Latvijā, medikamentiem, farmaceitisko darbību regulējošiem normatīvajiem aktiem, farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikāciju, dažādiem pasākumiem, darba piedāvājumiem un meklējumiem. Kopš 2003.gada sākuma portālā lasāmas jaunākās ziņas par aktuāliem notikumiem farmācijā un medicīnā Latvijā un pasaulē, nozares speciālistu komentāri un viedokļi, Latvijas Farmaceitu biedrības un citu nozares lielāko organizāciju informācija.

Portālā pieejamas dažādas datu bāzes ar noderīgu informāciju, kā arī saites uz  LR Zāļu reģistru, kur iekļautas visas Latvijā reģistrētās zāles, un valsts kompensēto zāļu sarakstu.

Tematiskajās sadaļās pieejami zāļu tirgus statistikas dati, farmācijas studentiem aktuāla informācija, nozares darba sludinājumi.

Portāls nodrošina ērtu piekļuvi nozares valsts iestāžu mājas lapām – Veselības ministrijai, Zāļu valsts aģentūrai, Nacionālajam veselības dienestam, Veselības inspekcijai.

Notikumu kalendārā pieejama informācija par veselības aprūpes speciālistiem aktuāliem pasākumiem.

Brīvā brīdī te var atrast un lasīt rakstus no farmācijas žurnāla “Materia Medica”, turklāt portāls sniedz iespēju farmaceitiem piedalīties tālākizglītības procesā, neklātienē izpildot tālkmācības testus un gūstot punktus atkārtotai sertifikācijai, neizejot no mājas vai darba vietas.

Katru dienu mūs lasa un komentē vairāk kā tūkstotis portāla apmeklētāju, pārsvarā – farmaceiti, ārsti un citi veselības aprūpes speciālisti. Regulāro lasītāju vidū ir arī iedzīvotāji, kurus interesē šīs nozares jautājumi, kā arī žurnālisti un nozares uzņēmumu vadītāji.

Papildu informāciju par portāla piedāvātajām iespējām var uzzināt ŠEIT.


 

Redakcijas kontaktinformācija:

Redaktore: Elīna Badune

Tālr. + 371 67821245
Mob.: + 371 29473688
e-pasts: elina@mic.lv