SIA “Medikamentu informācijas centrs” sniedz informatīvus pakalpojumus veselības aprūpes nozares speciālistiem. MIC dibināts 1994.gadā.


MIC darbības virzieni:


• Informatīvie pakalpojumi
• Izdevējdarbība
• Tulkojumi
• Izglītība


Mūsu misija – profesionālas informācijas nodrošināšana farmācijas un veselības aprūpes nozares speciālistiem un uzņēmumiem.

 

 

 

 

Uģis Desmitnieks. Izpilddirektors

Uzklausa viedokļus, rūpīgi pārdomā, nestrebj karstu, saliek pa plauktiņiem, pieņem lēmumu. Nosvērts, racionāls, tālredzīgs, erudīts, ar cieņu pret saviem darbiniekiem – tāds ir šī uzņēmuma direktors Uģis.

Aktīva dalība sportā ir Uģa aicinājums ārpus darba – volejbols, hokejs, rokasbumba – aizraujošākais brīvā laika saturs. Bet labākā atpūta prātam un ķermenim – pļaut zāli savā piemājas pļavā. Vēl atslodzei der arī laba teātra izrāde vai grāmata.

 

 

Olita Zariņa. Žurnāla Materia Medica redaktore

Nemiera gars, noslēpums, radošums, neliela vieglprātība, nelokāms viedoklis, mākslinieciskums – ar šādām rakstura šķautnēm farmaceitu žurnāla "Materia Medica" tapšanas procesam lemts saskarties redaktores Olitas personā.

Ārpus darba Olita rīko svētkus savai zinātkārei un apgūst daudz neparasta – ēterisko  eļļu noslēpumus, astroloģijas nianses, antroposofiskās medicīnas principus, kā arī mīl apčubināt sava pagalma puķes un lasīt grāmatas.

 

Inga Gaile. Tulkošanas nodaļas vadītāja

Precizitāte, atbildība, nosvērtība, uzmanība, iejūtība, ieinteresētība ik niansē – tās ir īpašības, kuras Inga liek lietā gan tulkojot visdažādākos dokumentus, gan vadot MIC Tulkošanas nodaļu un sadarbojoties ar klientiem un kolēģiem.

Inga brīvajā laikā bauda pastaigas kalnos, nodarbojas ar orientēšanās sportu un jogu, bet ziemā galvu palīdz izvēdināt distanču slēpošana.


 

 

Elīna Badune. Portāla farmacija-mic.lv redaktore

Elīna ir aizrautīga sarunu biedre, izpalīdzīga, atsaucīga un laipna, viņai rūp, lai kolektīvā būtu draudzīga gaisotne. Godīgums un objektivitāte ir pīlāri, uz kuriem balstās Elīnas darbs portālā. Viņa vienmēr ievēro žurnālistikas galveno bausli: pret nozares spēlētājiem ievēro neitrālu pozīciju.

Elīnas aizraušanās ir tautas dejas, taču šad tad izdodas paspēt arī dziedāt korī. Ziemas nav iedomājamas bez kalnu slēpošanas gan lielos kalnos, gan tepat uz Latvijas pauguriem, bet vasarā neiztrūkstoša ir ceļošana uz tālām zemēm kopā ar draugiem un ģimeni. Mūzika un teātris arī allaž vilina.

 

Kristīne Mūza. Projektu vadītāja

Kristīne ir konkrēta, neatlaidīga un mērķtiecīga kā jau farmaceite. Viņa ir rīcības cilvēks. Atklāti saka, ko domā. Tā kā Kristīne ir komunikabla un draudzīga, viņa ar prieku katru rītu steidzas uz darbu, jo tur viņu gaida sarunas ar kolēģiem un sadarbības partneriem.
Brīvajā laikā Kristīni aizrauj ceļošana, dejošana, teātra un koncertu apmeklēšana, pašpilnveidojošas literatūras lasīšana un gardumu gatavošana.

  Inese Lielbriede. Biroja administratore

Konkrētība, atsaucība, stingrs mugurkauls, kārtība un operatīva informācijas aprite birojā – tā ir mūsu biroja asinsrites galvenā nodrošinātāja - administratore Inese.

Inese labprāt nododas ceļošanai kopā ar savu ģimeni, atklājot arvien jaunus apvāršņus, baudot citu zemju dabu un ainavas. Viņas hobijus nereti nosaka kāds negaidīts impulss, tāpēc tie mēdz būt tik dažādi, neprognozējami, īslaicīgāki vai ilgāki.

 

 

 

 

Ilze Zitmane.
Grāmatvede

Zinoša un pārliecinoša, nosvērta, ieinteresēta un pretimnākoša, tāda ir mūsu grāmatvede Ilze.
Ārpus darba Ilze interesējas par vēsturi, ģeogrāfiju un latviešu folkloru. Formā sevi uztur vingrojot. Spēkus smeļas kopā ar ģimeni apceļojot Latviju, gan arī dodoties tālākos ceļos.